Masérské a tělovýchovné služby

Domu Logo

Masáže - Čokoládová masáž

Mobil Email Adresa

Vytvořeno: 9.11.2019
Aktualizováno: 21.2.2023

Základní informace:

Čokoládovou masáž mám v nabídce od května 2010 a řadím ji do kategorie luxusních masáží. Je to masáž, která je zaměřená na relaxaci, uvolnění svalstva a omlazení vzhledu pokožky. Dále pak navozuje pocity blaženosti, působí proti stresu a špatné náladě. Na začátku masáže provádím peeling s výtažky z mořských řas. Díky jemu dojde k odstranění odumřelých buněk, prokrvení pokožky a pokožka se připraví na vstřebávání vitamínů, aminokyselin a minerálů z čokolády. Po odstranění peelingu pleťovou vodou a nahřátými žínkami, následuje masáž horkou směsí 70% čokolády a 30% rostlinného Bio oleje. Po masáži se přidá další vrstva čokolády, která na pokožce zůstane delší dobu ve formě zábalu. Po ukončení zábalu se čokoláda odstraní pomocí horkých žínek. Na závěr na ošetřovanou partii nanesu čokoládový krém, který se již nestírá, ale zůstává na pokožce. Tento krém se velice dobře a rychle vstřebává a nezanechává mastné stopy. Stejným způsobem se postupně masírují záda, dolní a horní končetiny. Protože se snažím, abyste si tuto luxusní masáž co nejvíce vychutnala, jsou veškeré části těla, kterým se právě nevěnuji přikryty ručníky. Čokoláda, kterou používám během masáže je speciální čokoláda určená k masáži od italské společnosti Gerard´s a je tvořena směsí kakaa a oleje z kakaových bobů. K jídlu není vhodná, protože neobsahuje cukr a mléko a je tedy velmi hořká. Od stejné firmy jsou i ostatní výrobky, které používám během masáže: peeling i čokoládový krém. Po masáži rozhodně nedoporučuji dát si koupel nebo sprchu, ale naopak nechat čokoládu působit co nejdéle, vaše pokožka bude příjemně hladká a krásně provoněná. Nemusíte se obávat, že si ušpiníte vaše oblečení, protože čokoládu beze zbytku odstraním z vaší pokožky.

Důležité informace:

 • Čokoládová masáž trvá cca 110 minut a masíruji při ní záda, dolní a horní končetiny.
 • Při čokoládové masáži používám přírodní rostlinné oleje značky Saloos v Bio kvalitě a výrobky značky Gerard´s: čokoládu, peeling a čokoládový krém.
 • Někdy se může stát, že se během čokoládové masáže trochu čokolády dostane i na spodní prádlo, proto vám doporučuji, abyste si na tuto masáž vzala spodní prádlo v tmavé barvě.
 • Při alergii na čokoládu, není čokoládová masáž vhodná.
 • Přečtěte si i tyto další informace.
 • V případě jakýchkoli nejasností mě kontaktujte.
 • Čokoládová masáž

  Váš masér Vojta

  © 2004-2024 Vojta Palek
  Design by Vojta Palek